Saç ekiminde çim adam görüntüsü, hatalı yapılan saç ekimi operasyonu sonrasında saçların doğal olmayan dik ve açısız bir şekilde çıkması durumu için halk arasında yaygın kullanılan bir tabirdir. Her zaman söylediğimiz gibi saç ekimi ile ilgili unutulmaması gereken en önemli noktalardan biri, saç ekiminin bir güzellik uygulaması değil, mikro cerrahi bir operasyon olduğudur. Türkiye’de saç ekimi operasyonları sadece ve sadece doktorların gözetim ve denetiminde bir ekip tarafından  yapılır.

Saç ekimi; el becerisi, tecrübe ve dikkat isteyen bir iştir. Saç ekiminde ise en önemli aşamalardan bir tanesi, saç köklerinin ekileceği kanalların açılma işlemidir. İşte yeni ekilen saçlarınızın doğal bir görüntüye mi yoksa çim adam görüntüsüne mi kavuşacağını belirleyen nokta budur. Eğer kanallar özensiz açılırsa, ekilecek saç kökleri de doğal olmayan bir görüntü sergileyecektir. Ve her biri yukarı sivri sivri uzayan saç kökleri, saç ekiminde çim adam görüntüsünü ortaya çıkaracaktır. Yapılması gereken, mevcut saç köklerinizin çıkış açısına göre kanallar açılmasıdır. Bu sayede doğal görüntü elde edilmiş olur.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara