Erkekler hayata kadınlardan daha farklı bir şekilde hayata bakarlar. Yaratılışları çok farklıdır. Anatomileri bile çok çok farklıdır. Erkekler daha az detaycıdırlar. Kadınlar ise çok daha detaycıdır. Erkekler kadınlara göre daha az duygusaldır.

Erkekler Ne İster?

Erkekler güçlerinin ve otoritelerinin kabulünü ister. Güçlerine muhtaç olunmasını isterler. Kadının kendisine sevgiyle hizmet etmesini isterler. Bazen yalnız kalmak isterler.

Kadınlar için ise erkekçe dilini öğrenmek bunu içselleştirerek yaşamlarına yansıtmak her zaman kolay değildir. Bilmek ve uygulamak yaşamın parçası haline getirmek çok zordur. Kadınların duygusal oldukları ve bazen hormonal yapıları gereği duygusallıklarının arttığı düşünülürse kadınların erkeklere erkekçe dili ile hitap etmeleri her zaman mümkün olmayabilmektedir. Erkekçe dilini öğrenmek ve uygulamak ciddi emek ve zaman ister.

Erkekçe Dili:

  1. Partnerinizin yaptıklarını ve başarılarını fark edip, bol bol takdir edin.
  2. Partnerinizin performansını överek erkekliğini onaylayın.
  3. Partnerinizin varlığına ve sunduklarına “ihtiyaç” duyduğunuzu “…….. yapmana ihtiyacım var” cümle kalıbıyla ona gösterin.
  4. Partnerinize bol bol erotizm sunun.
  5. Partnerinize aşkla hizmet davranışlarında bulunun.
  6. Sizi mutlu etmeyi başardığını partnerinize “gülümseyerek” gösterin.
  7. Partnerinizin yalnız kalma ihtiyacına saygı gösterin.
  8. Partnerinizin ailesi ile iyi geçinin ve onun hatırı için akraba ilişkilerini “aklınızla” yönetin.
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara