Erkekler hayata kadınlardan daha farklı bir şekilde hayata bakarlar. Yaratılışları çok farklıdır. Anatomileri bile çok çok farklıdır. Erkekler daha az detaycıdırlar. Kadınlar ise çok daha detaycıdır. Erkekler kadınlara göre daha az duygusaldır.

Erkekler Ne İster?

Erkekler güçlerinin ve otoritelerinin kabulünü ister. Güçlerine muhtaç olunmasını isterler. Kadının kendisine sevgiyle hizmet etmesini isterler. Bazen yalnız kalmak isterler.

Kadınlar için ise erkekçe dilini öğrenmek bunu içselleştirerek yaşamlarına yansıtmak her zaman kolay değildir. Bilmek ve uygulamak yaşamın parçası haline getirmek çok zordur. Kadınların duygusal oldukları ve bazen hormonal yapıları gereği duygusallıklarının arttığı düşünülürse kadınların erkeklere erkekçe dili ile hitap etmeleri her zaman mümkün olmayabilmektedir. Erkekçe dilini öğrenmek ve uygulamak ciddi emek ve zaman ister.

Erkekçe Dili:

  1. Partnerinizin yaptıklarını ve başarılarını fark edip, bol bol takdir edin.
  2. Partnerinizin performansını överek erkekliğini onaylayın.
  3. Partnerinizin varlığına ve sunduklarına “ihtiyaç” duyduğunuzu “…….. yapmana ihtiyacım var” cümle kalıbıyla ona gösterin.
  4. Partnerinize bol bol erotizm sunun.
  5. Partnerinize aşkla hizmet davranışlarında bulunun.
  6. Sizi mutlu etmeyi başardığını partnerinize “gülümseyerek” gösterin.
  7. Partnerinizin yalnız kalma ihtiyacına saygı gösterin.
  8. Partnerinizin ailesi ile iyi geçinin ve onun hatırı için akraba ilişkilerini “aklınızla” yönetin.
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara