H100, RRS Hyalift, Aquashine, Restylane 1, Bio-Expander,  Volite, Profhilo, Jalupro, IAL sistem gibi pek çok marka vardır. Bunların hyalüronik asit oranları ve içinde bulunan diğer peptit ve vitaminler farklıdır. Cildinizin ihtiyacına göre  uygun olan ürünü doktorunuz  belirleyecektir.

H100 aşısı, deforme olmuş, sarkmış, nemini kaybetmiş, kırışıklık olmuş, zarar görmüş ciltlerin nem tutma kapasitesini artırır. Nem kapasitesini artırarak cildin ilerleyen yaşlarda sentezleyemediği mineral, peptit, aminoasit, vitamin gibi yapı taşlarını dışarıdan cildin altına hazır olarak vermektedir. Böylece H-100 aşısı, cildin gerekli olan bütün ihtiyaçlarını gidererek elastik, canlı ve genç bir görünüm elde etmesine yardımcı olur. Kadınıyla erkeğiyle herkes cildini daha genç, sağlıklı ve canlı gösterecek medikal estetik ürünleri kullanmaya başladı. Son zamanların en trend medikal estetik tedavi ürünlerinden biri olan H-100 aşısı, cilt gençleştirme kokteylleri içinde en yeni ve en başarılı ürün olmuştur. Cildin canlı ve genç görünebilmesi için ihtiyacı olan yapı taşlarının ona verilmesi lazımdır. Günlük hayatın koşturması içinde genellikle yapılması gereken bakımlar unutulmakta veya ihmal edilmektedir. H-100 aşısının başarı sırrı içeriğinde yüksek oranda bulunan hyalüronik asittir.  Hyalüronik asit ile birlikte cildin ihtiyacı olan anti-oksidanlardan mannitolu da içerdiği için başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Cildin elastikiyetini ve nemini gözle görünür şekilde geliştirebilen, cildinin genel kalitesini ve ince çizgilerin görünümünü iyileştirebilen Juvéderm Volite Nem Aşısı, sadece tek bir uygulama sonrasında ciltte 9 aya kadar nemlenme sağlayabiliyor.Yüz, boyun, dekolte ve el üzerine uygulanabilen Volite nem Aşısı, ince çizgileri yok eder ve cildin pürüzsüz olmasını sağlar.

Dermatolojide Hyalüronik Asit uygulamaları, cildin yaşlanma sürecini gerileterek cildin daha genç ve daha sağlıklı bir yapıda olmasını ve bu sağlıklı cilt yapısının da geçen zamana rağmen sağlıklı kalmasını sağlar. Gençlik Aşısı içinde bir yabancı molekül içermeyen saf halde hyalüronik asitler var. Bunlar cilt dokusunun gençlik veren komponentlerini uyararak onların yeniden üretilmesini sağlarlar. Cilde saf Hyalüronik asidin verilmesi hem doktor hem de hasta açısından son derece güvenilir ve faydalı bir uygulamadır.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara