Kadınlar erkeklerden farklıdır. Eşit asla değildir. İnsani haklar açısından elbette eşittir. Ama yaratılış ve varoluş esasları açısından eşit olamaz. Kadınlar belki erkeklerin bir üst versiyonu olabilir. Daha duygusal varlıklardır kadınlar. Erkeklerin yaptıkları en büyük hata kadınlara sanki onların tüm fizyoloji ve ruhsal aygıtları erkekler ile aynıymış gibi davranmalarıdır. Bir erkek arkadaşınla konuşup ona erkekmiş gibi davranmak ölümcül hatalara neden olmaktadır. Bir erkek kadını zihninde özel bir yere oturtmalıdır ve her an bunun farkındalığı içinde yaşamalıdır. Kadınlar daha nazik, kırılgan, hormonlarına bağlı olarak değişken olabilmektedir. Her erkek kadınları anlamalı ve onların beklentisine göre davranabilmelidir. Sağlıklı bir evliliğin ve ilişkinin temelleri bu esaslar üzerine kuruludur. Erkeklerin çoğu bunu bilgi olarak bilir ama bilmek farklıdır inanmak farklıdır içselleştirmek ise daha farklıdır. Kadınca dilini her erkek öğrenmeli ve bunu içselleştirerek hayatının bir parçası haline getirmelidir.

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar biricik olmak ister. Hayatın merkezinde olmak ister. Bazen kadınlar çocuklarını bile kıskanırlar. O derecede merkezde olmak ve bunu hissetmek isterler. En değerli olmak isterler. Ama burada öyle bir nokta vardır ki çok hassas bir noktadır. Aşırı ilgi ve aşırı değerli hissettirmek iyidir ama asla vazgeçilmez hissettirmek kötüdür. Bu hassas bir denge içinde bir yerde tutulmalıdır.

Kadınca dilini öğrenmek ve uygulamak çok zordur. İçselleştirerek hatasız uygulamak ise daha da zordur. Çünkü kadınlar hormonsal yapılarına göre değişkenlik gösterirler. Bu nedenle sabit stratejiler her zaman işe yaramaz. Değişken ve durumsal davranmayı öğrenmek gerekir. Ama her zaman onları değerli ve biricik olan bir yerde tutmak ve aşağıdaki maddeleri uygulamak ve içselleştirmek gerekir.

Aşağıdaki maddelerde kadınca diline dair önemli şifrelere yer verilmiştir.

Kadınca Dili

  1. Partnerinize her fırsatta aşkla dokunun.
  2. Partnerinizi ilgiyle dinleyin ve anladığınızı ona gösterin.
  3. Partnerinizle birlikte kaliteli vakit geçirin ve ondaki en ufak şeylere dikkat edin.
  4. Partnerinizi hayatınızın merkezine alın ve onu biricik kılın, “herkesten ve her şeyden kıymetlisin” mesajını verin.
  5. Partnerinize bol bol romantizm sunun.
  6. Partnerinizi aşkla arzulayın.
  7. Partnerinize düzenli ve güvenli bir yaşam sunun.
  8. Partnerinize karşı nazik olun.
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara