Kadınlar erkeklerden farklıdır. Eşit asla değildir. İnsani haklar açısından elbette eşittir. Ama yaratılış ve varoluş esasları açısından eşit olamaz. Kadınlar belki erkeklerin bir üst versiyonu olabilir. Daha duygusal varlıklardır kadınlar. Erkeklerin yaptıkları en büyük hata kadınlara sanki onların tüm fizyoloji ve ruhsal aygıtları erkekler ile aynıymış gibi davranmalarıdır. Bir erkek arkadaşınla konuşup ona erkekmiş gibi davranmak ölümcül hatalara neden olmaktadır. Bir erkek kadını zihninde özel bir yere oturtmalıdır ve her an bunun farkındalığı içinde yaşamalıdır. Kadınlar daha nazik, kırılgan, hormonlarına bağlı olarak değişken olabilmektedir. Her erkek kadınları anlamalı ve onların beklentisine göre davranabilmelidir. Sağlıklı bir evliliğin ve ilişkinin temelleri bu esaslar üzerine kuruludur. Erkeklerin çoğu bunu bilgi olarak bilir ama bilmek farklıdır inanmak farklıdır içselleştirmek ise daha farklıdır. Kadınca dilini her erkek öğrenmeli ve bunu içselleştirerek hayatının bir parçası haline getirmelidir.

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar biricik olmak ister. Hayatın merkezinde olmak ister. Bazen kadınlar çocuklarını bile kıskanırlar. O derecede merkezde olmak ve bunu hissetmek isterler. En değerli olmak isterler. Ama burada öyle bir nokta vardır ki çok hassas bir noktadır. Aşırı ilgi ve aşırı değerli hissettirmek iyidir ama asla vazgeçilmez hissettirmek kötüdür. Bu hassas bir denge içinde bir yerde tutulmalıdır.

Kadınca dilini öğrenmek ve uygulamak çok zordur. İçselleştirerek hatasız uygulamak ise daha da zordur. Çünkü kadınlar hormonsal yapılarına göre değişkenlik gösterirler. Bu nedenle sabit stratejiler her zaman işe yaramaz. Değişken ve durumsal davranmayı öğrenmek gerekir. Ama her zaman onları değerli ve biricik olan bir yerde tutmak ve aşağıdaki maddeleri uygulamak ve içselleştirmek gerekir.

Aşağıdaki maddelerde kadınca diline dair önemli şifrelere yer verilmiştir.

Kadınca Dili

  1. Partnerinize her fırsatta aşkla dokunun.
  2. Partnerinizi ilgiyle dinleyin ve anladığınızı ona gösterin.
  3. Partnerinizle birlikte kaliteli vakit geçirin ve ondaki en ufak şeylere dikkat edin.
  4. Partnerinizi hayatınızın merkezine alın ve onu biricik kılın, “herkesten ve her şeyden kıymetlisin” mesajını verin.
  5. Partnerinize bol bol romantizm sunun.
  6. Partnerinizi aşkla arzulayın.
  7. Partnerinize düzenli ve güvenli bir yaşam sunun.
  8. Partnerinize karşı nazik olun.
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara