Dudak bölgesi özellikle kadınların en önemli estetik bölgelerinden birisidir. Dudak bölgesinin tekrarlayıcı hareketleri dudak çevresinde bir takım cilt kırışıklıklarına yol açar. Özellikle sigara içen kişilerde dudak üzerinde bıyık bölgesinde diklemesine çizgiler oluşur.

Hem dudak yüzeyinde oluşan çizgileri hem de üst dudak üzerindeki çizgileri tedavi etmek için toksin uygulanabilir. Dolgu ile birlikte de yapılabilir. Dudak üzerinde smoker’s line şeklinde isimlendirilen sigara çizgileri toksin uygulaması ile azaltılır veya tamamen yok olur.

Dudak çizgilerinde düşük doz toksin uygulanır. Orbikularis oris kasında gevşeme meydana gelir ve çizgiler açılır. Çizgiler çok derin ise dolgu yapılması daha uygun olur.

Dudaklara toksin uygulaması için 10-15 ünite yeterlidir. Kalıcılık 4-6 aydır. Dolgu içinse 0.5-1 cc hacim yeterlidir. Kalıcılık 8-12 aydır.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button Şimdi Ara
WhatsApp BİLGİ AL