Her kadının normal şeffaf veya hafif beyazımsı sünen mukuslu akıntısının olması normal bir durumdur. Ama her gün birden fazla iç çamaşırı değiştirecek kadar akıntı olması, akıntıda koku özellikle kokmuş balık gibi, genital bölgede yanma veya kaşıntı olması, ilişkide ağrı yapması bakteriyel vajinozis olduğunuz anlamına gelir.

Hastalık yapan mikroorganizmaları yok etmek için alınan bir çok ilaç vücut için gerekli mikroplara da zarar vererek vücudun dengesini bozup başka şikayetlere yol açabilir. Örneğin kullanılan bir antibiyotik vajinal mantarların üremesini kolaylaştırır. Ayrıca ağızdan alınan birçok ilaç karaciğer ve böbrekte fonksiyonlarını da olumsuz etkileyebilir. Onun için jinekolojik iltihaplar tedavisinde, ozonun mikrop öldürücü etkisinden güvenle yararlanabiliriz. Ozon terapi, vajinal enfeksiyonlarda mikrop öldürücü etkisinin yanında ağrı, yanma, kaşınma gibi şikayetlerde de hızla düzelme sağlar. Özellikle bağışıklık sisteminin düşük olmasına bağlı sıkça oluşan vajinal enfeksiyonlarda, sistemik ozon uygulamaları vücudun bağışıklık sistemini geliştirerek tekrarlayan enfeksiyonları önlemiş olur. Bazı durumlarda özellikle kronik vajina mantarlarında ,ilaçlarla herhangi bir çözüm üretilemez. Bu durumlarda ozon tedavisi gerek kan yolu ile gerekse vajinal insufilasyon yolu ile (ozonun direkt vajinaya cateter vasıtası ile verilmesi ) hızlı ve kesin çözümler alınabilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımızla görüşmek için 0 541 835 05 00  numaralı telefonu arayabilir veya aynı numaradan  whatsapp dan yazabilirsiniz. Bir kahve içmek için kliniğimizi ziyaret ederek yüz yüze direkt doktorlarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara