Kaşlar gözlerimizin üzerinde bulunurlar ve mimik, ifade hareketleri dışında herhangi bir fonksiyonları yoktur. Ama kaşlar güzelliğin açığa çıkmasına vesile olan bölümlerden biri olarak ön plandadır. Yaşın ilerlemesi ve yer çekiminin artan etkisi ile birlikte kaşlar aşağıya doğru inmeye başlarlar. Aşağı inen kaşlar ve kaş altı dokular, göz kapaklarının üzerine yığılmakta ve bunların kötü bir görünüm kazanmasına neden olmaktadır. Estetik olarak güzel görünümlü kaş herkeste mevcut değildir. Bu estetik görünümü kazandırmak için kaş kaldırma işlemi yapılmalıdır.

Kalıcı kaş kaldırma yöntemleri arasında; ameliyatla kaldırma ya da medikal çözüm olarak dolgu-toksin yöntemleri yer almaktadır. Fakat medikal uygulamalar kısa süre sonra etkisini kaybetmekte, ameliyatlı yöntemler ise korkutucu olmaktadır. İşte askılama yöntemi ile yapılan kalıcı kaş kaldırma tüm bu sorunlara çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem ameliyatsız, hem de kalıcılığı uzun sürmektedir. Askılama; cerrahi operasyonların risk ve komplikasyonlarını yok ederek, pozitif sonuçlar almayı sağlayan bir yöntemdir.

Kaş kaldırma operasyonları, gelişen teknolojiyle birlikte artık iz bırakmayan, his kaybına yol açmayan ve oldukça kısa sürede uygulanabilen tekniklerle yapılabiliyor. Cerrahi operasyonların olası risklerini ve komplikasyonlarını ortadan kaldıran ameliyatsız kaş kaldırma uygulaması, kesi olmadan, minimal invaziv yöntemlerle kafatasına askılama tekniğiyle uygulanıyor.

Ayrıca bir avantajı, düşük göz kapağı sorunu olan kişilerde bu sorunu da ortadan kaldırmaktadır.

Kalıcı kaş askılamada öncesinde derin etkili lokal anestezi kremler işlem yapılacak bölgeye uygulanır. Ardından alnın üst kısmındaki saçlı deriden giriş yapılır, bu sayede kesi izi görünmez. Kişinin kaş durumuna göre kaşın kaldırma oranı belirlenir, deriyle uyumlu iplikler kafatasında ligamentlere sabitlendikten sonra işlem tamamlanır.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara