Altın Oran, tarihi geçmişi eski Mısır’ a kadar dayanır, estetik ve sanatta kullanılan, parçalar arasındaki uyumun en yüksek derecede sağlandığı matematiksel orantıdır. Modern tıpla birlikte estetik operasyonların artması, altın oran kullanımının tıp dünyasına taşınmasına sebep olmuştur. Tıpta altın oran öncelikle tüm estetik operasyonlarda, diş hekimliğinde, saç ekiminde, ortopedi de ve benzeri birçok tıp dalında kullanılmaktadır.

Saç ekiminde altın oran saç şeklinizin yüzünüz ile uyumlu ve doğal durmasını sağlayacak olan matematiksel formülü vermektedir. Saç ekiminde altın oran, “en estetik duracak olanın” nasıl olması gerektiğini bize verir. Olması gerekenden yola çıkarak, eldeki imkanlar dahilinde altın orana en uyumlu saç ekim planlanması ortaya konmalıdır.

Saç ekiminde altın oran uygulanmasını etkileyen faktörler, hastanın alın açıklığı, hastanın donör bölgesinin yeterliliği, saç ekimi yaptıracak hastanın beklentileri, hastanın yüz yapısıdır.

Saç ekiminde altın oran kullanmak kişi için en uygun ve en iyi saç şeklinin doğal bir şekilde yeniden yapılandırılmasını sağlamaktadır. Saç ekiminde altın oran saç analizi sonrası yapılacak bir hesaplama ile ortaya konmaktadır. Saç ekiminde altın oranla; ekilen saçların doğal durmasını sağlanır, olması gerekeni göstererek olabilecek en iyinin yakalanmasına yardımcı olur, saç çizgisi ile yüzün uyumlu olması sağlanır, kişinin yüz şekline en uygun saç şeklinin belirlenmesine olanak tanır.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara