Göz etrafındaki kırışıklıkları gidermeye yönelik kaz ayakları toksin uygulaması gereksinimleri; Göz etrafı kırışıklıkları tekrarlayıcı mimik hareketleri ve zamanla oluşmaya başlar. Bu kırışıklığın derecesi ve oluşma süresi birçok faktöre bağlıdır. En sık neden göz etrafı mimik kaslarının fazla kullanımıdır. Göz kısma ya da gülme gibi yüz ifadeleri bu kırışıklıkların oluşması için bir nedendir. Ayrıca cilt yapısı çok ince olan hastalarda bu tekrarlayıcı mimik hareketlerinin baskısı daha fazla olacağından, kırışıklık oluşumu daha erken görülebilir. Meslekte önemli bir etkendir. Devamlı dikkat gerektiren ya da konuşma gerektiren işlerle uğraşanlarda yine göz etrafı çizgilenmeler daha fazla olabilir.

Göz dış tarafında oluşan ışınsal tarzda çizgilenmeler kazayağı kırışıklığı denilir. Bu kırışıklıkların tedavisinde toksin çok etkindir. Özellikle kırışıklıklar tam oturmamışsa tek başına toksin uygulaması neredeyse mükemmel sonuç verir. Kazayağı toksin uygulaması, gözün yan kısmında ve şakaklara doğru olan kısımda estetik tedavi olarak uyguladığımız yöntemdir. Toksin enjeksiyonu ile bu bölgedeki çizgi ve kırışıklıkların tamamen giderilmesini, belirli sürede sağlıyoruz. Süre ise toksin kullanım süresiyle alakalı olarak 6 ila 8 ay arasındadır.

Uygulama sonrasında da enfeksiyon riski düşük ya da çok azdır. İşlemimiz sadece kaz ayakları olduğunda 10 dakikada tamamlanır. Toksin uygulamasından hemen sonra günlük aktivitelere dönülebilir iz, kanama, şişlik, morluk gibi etkiler olmaz. Kaz ayaklarına uygulanan toksin ile düşen kaşların uçları da form kazanır. Bakışlara canlılık kazandırırken, çekinmeden gülümseyebilmenin rahatlığı elde edilir. Kullanım süresi boyunca o bölgedeki kasların gevşemesine etki ettiği için, ilerleyen dönemlerde de yaşlılık belirtilerini ötelemeye etkide bulunur.

Kazayağı toksin uygulamasının fiyatı, kliniğimizde yapılan muayenede belirlenir. Kişinin cilt yapısı ve kırışıklıkların formu, uygulanacak ünite miktarını belirler. Kaz ayakları ile uygulanacak diğer bölgelere toksin var ise kombine olarak yapılır ve fiyat belirlenir.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara