Ozon tedavisinin yapılmaması gereken bazı durumlar haricinde ozon terapi, uzman hekim kontrolünde yapıldığında yan etki olasılığı çok düşük ve etkili bir tedavi yöntemidir. Uygun dozlarda yapıldığında ilk seanslarda hafif baş ağrısı, uyku hali veya halsizlik görülebilmektedir.

Ozonun bizzat kendisi kokusu ile koruma sağlar yani aşırı olduğunda kendine has kokusu ile tedbir almamıza olanak sağlar. Modern cihazlar mikrogram bazında tedavi edici ozonun elde edilmesine olanak vererek deneyimli ellerde hataya yer bırakmayacak bir tedavi güvenliği sağlar. Doğal bir uyarı olarak ozonun koklanmaması, solunmaması gerekir, direkt ozon gazı akciğerler için irritandır.

Uzman ve Sağlık Bakanlığından Eğitim almış sertifikalı hekimlerce güvenle yapılmaktadır. Doktor olmayan kişilere uygulama yaptırılmamalıdır. Ruhsatsız ,denetimsiz mekanlarda, eğitimisz kişilerce veya doktor gözetimi dışında uygulanması sakıncalıdır.

Daha detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımızla görüşmek için 0 541 835 05 00 numaralı telefonu arayabilir veya aynı numaradan  whatsapp dan yazabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara