Burun estetiği ülkemizde en çok başvurulan estetik uygulamalardan biridir. Ameliyat yönteminin aksine iple burun asmada burun dokusunda çok fazla değişim yapılmadan estetik sonuçlar elde edilebilmektedir. Burun ucu düşüklüğü problemi bu şekilde çözülebilir. Rahat nefes almaya da yardımcı olduğu bilinmektedir. Kişinin problemi burun kemerinden çok burun ucunun kaldırılmasıyla alakalıysa tercih edilebilecek bir seçenektir. Kişi eğer burnun genel yapısından memnunsa cerrahi işlem gereksizdir ve kemiklere dokunmadan iple burun estetiği yapılabilmektedir.

İple burun estetiğinin avantajı burun dokusunda fazla değişiklik yapmadan estetik sonuçlara ulaşabilmektir. İple burun estetiğinde burun ucu düşüklüğü düzeltilir. Her burnun güzelleşmesi için farklı işlemler yapılır. Bazı insanlar burun kemerinden çok şikayetçi değildir ve yalnızca burun ucunun kaldırılmasını isterler. Burnun genel şeklinden memnun olan bu kişilerde kemiklerin hareketlendirilmesi gereksizdir. Günümüz şartlarında birçok kişi estetik işlemler sonrası günlük hayatına bir iki gün içinde hızla dönmek ister. Bu kişiler iple burun estetiği için uygun adaylardır.

Hekimin muayenesi ve hastanın istekleri doğrultusunda ameliyatsız iple burun kaldırma tekniğine karar verildikten sonra lokal anesteziyle burun uyuşturularak işleme başlanır. Çabuk bir iyileşme görülür ve morarma oluşmaz. Cerrahi müdahelelerden farklı olarak ağrı çok daha azdır, dikiş almaya gerek yoktur ve burun alçısı yapılmaz. İple burun estetiğinde önemli noktalardan biri probleme göre hangi yöntemin seçileceğidir. Farklı durumlara göre değişebilmekle beraber yaklaşık olarak 10-20 dakika kadar sürebilecek bir uygulamadır. İşlem tek seans olmasına rağmen gerekli görülen koşullarda kalıcılığı arttırmak adına rötüş uygulamaları yapılabilir.

İple burun kaldırma fiyatları hastanın durumuna göre yapılabilecek müdaheleye göre çeşitlilik gösterebilir. Bu noktada kullanılan ip miktarı gibi etkenler devreye girer.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara