Burun estetiği ülkemizde en çok başvurulan estetik uygulamalardan biridir. Ameliyat yönteminin aksine iple burun asmada burun dokusunda çok fazla değişim yapılmadan estetik sonuçlar elde edilebilmektedir. Burun ucu düşüklüğü problemi bu şekilde çözülebilir. Rahat nefes almaya da yardımcı olduğu bilinmektedir. Kişinin problemi burun kemerinden çok burun ucunun kaldırılmasıyla alakalıysa tercih edilebilecek bir seçenektir. Kişi eğer burnun genel yapısından memnunsa cerrahi işlem gereksizdir ve kemiklere dokunmadan iple burun estetiği yapılabilmektedir.

İple burun estetiğinin avantajı burun dokusunda fazla değişiklik yapmadan estetik sonuçlara ulaşabilmektir. İple burun estetiğinde burun ucu düşüklüğü düzeltilir. Her burnun güzelleşmesi için farklı işlemler yapılır. Bazı insanlar burun kemerinden çok şikayetçi değildir ve yalnızca burun ucunun kaldırılmasını isterler. Burnun genel şeklinden memnun olan bu kişilerde kemiklerin hareketlendirilmesi gereksizdir. Günümüz şartlarında birçok kişi estetik işlemler sonrası günlük hayatına bir iki gün içinde hızla dönmek ister. Bu kişiler iple burun estetiği için uygun adaylardır.

Hekimin muayenesi ve hastanın istekleri doğrultusunda ameliyatsız iple burun kaldırma tekniğine karar verildikten sonra lokal anesteziyle burun uyuşturularak işleme başlanır. Çabuk bir iyileşme görülür ve morarma oluşmaz. Cerrahi müdahelelerden farklı olarak ağrı çok daha azdır, dikiş almaya gerek yoktur ve burun alçısı yapılmaz. İple burun estetiğinde önemli noktalardan biri probleme göre hangi yöntemin seçileceğidir. Farklı durumlara göre değişebilmekle beraber yaklaşık olarak 10-20 dakika kadar sürebilecek bir uygulamadır. İşlem tek seans olmasına rağmen gerekli görülen koşullarda kalıcılığı arttırmak adına rötüş uygulamaları yapılabilir.

İple burun kaldırma fiyatları hastanın durumuna göre yapılabilecek müdaheleye göre çeşitlilik gösterebilir. Bu noktada kullanılan ip miktarı gibi etkenler devreye girer.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button Şimdi Ara
WhatsApp BİLGİ AL