Ozon, vücut için yapılan en güzel uygulamadır. Vücudumuzu genel olarak etkileyen saçımıza kadar gençleştiren yenileyen bir uygulamadır. Kaliteli bir yaşam olarak kabul edilir. Vücut metabolizmasını gençleştirir. Kan alınarak kan ozonlanır vücuda verilir bu da kanda oksijen artışını sağlar ve hücreler yenilenmeye gider. Hücre yenilenmesini  en yükseğe çıkaran ve rahatsızlıkları yok eden gençlik iksiridir.

Major ozon uygulamasında bireyin vücudunda yer alan büyükçe bir toplardamara tetkik için kan alımı yapılır gibi iğne ile girilir ve yaklaşık 100 ila 150 ml kadar kan alınır. Herkese özel olarak hazırlanmış olan vakumlu bir şişeye alınan kan, aynı miktardaki oksijen ile beraber ozonlanır. Ozonlama  işleminin bitmesinin ardından yeniden aynı damar yolundan  yavaş bir şekilde vücuda entegre edilir. Ozon terapi uygulama yöntemleri arasında bu yöntem temel terapi yöntemi olarak bilinmektedir.

Yüzde ve boyunda kırışıklıkların en büyük sebepleri kollajen yani bağ dokusu tam Türkçesi ile hücreleri birbiri arasında tutan dokuların yıllara bağlı olarak gevşemesidir. Vücutta bu bağ doku dediğimiz ara yapı taşlarının yıllara bağlı olarak yapımı azalmaktadır hatta yapılsa bile doğru ve istenildiği gibi yapılamadığı için dokularda gevşemeye ciltte bozulmaya ve kırışıklıklara yol açmaktadır.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara