Yaşlanma ile birlikte cilt altı yağ ve protein dokusunun azalması ve yer çekiminin de etkisi ile yüz ve boyunda sarkmalar olmaya başlamaktadır. Kaşların düşmesi, yanakların dolgunluğunun azalarak sarkması, çene hattının kaybolması en sık yaşadığımız sorunların başında gelmektedir.

Özel iplik sistemleri ile yapılan sarkmış dokuların askılanması en son teknolojik tedavilerin başında gelmektedir. Ameliyatsız yüz gençleştirmede, genel anestezi gerektirmeksizin hızlı iyileşme ve çabuk sonuçların gözlenmesi bu yöntemlerin daha çok rağbet görmesini sağlamıştır.

İple boyun estetiği estetik uygulamalar arasında yeni bir yaklaşım olmasına rağmen en sık tercih edilen işlemlerden biri haline gelmiştir.

Thread Lifting olarak  da bilinen bu tedavi yönteminde, cilt tarafından tamamen emilebilen ipler, hastanın ihtiyacına göre adeti belirlenerek 20-30 dakika gibi kısa bir sürede lokal anesteziyle boyunda  cilt altına yerleştirilir.

Tekrar çıkartılmasına gerek duyulmayan cilde uyumlu bu ipler boyunda içeriğindeki maddeler sayesinde su tutarak bölgede fibrinojen ve kollajen üretimini de arttırmaktadır. Bu da cildin daha gergin, daha nemli, daha dinamik görünmesini sağlar.

İşlem lokal anestezi ile yapılır. Emilmesi mümkün olan ve güvenilir iplerin kullanıldığı uygulamanın hedefi, boyundaki sarkmaların ve çenenin yan kısımlarındaki bombeliklerin ortadan kaldırılmasıdır. Pratik bir işlemdir ve sonuçları memnun edicidir.

İple gıdı germe uygulamanın gerçekleşmesine engel bir sağlık sorunu bulunmayan bütün hastalara uygulanabilmektedir. Hekiminize bildiğiniz herhangi bir sağlık sorununu anlatmanız bu noktada gereklidir. Genel olarak bakıldığında özellikle 35-50 yaş arası ve boyun kırışıklıklarının fazla olduğu kişiler işleme adaydır.

İple yüz germe, iple boyun germe,  fiyatları uygulanacak tedavi şekline göre ve kullanılacak ip çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara