Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

 

DR FATİH SOMUNCU
SAĞLIKLI  YAŞAM  KLİNİĞİ/ MUAYENEHANESİ

(Nenehatun C 82/7 GOP Çankaya ANKARA 06700)

 

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Kullanım ve gizlilik koşulları Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi’ne  ait www.fatihsomuncu.com ve burada belirtilen klinik  logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi  web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi  logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.fatihsomuncu.com  sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi ‘a aittir.Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi ‘ne  ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi  yükümlülük altına sokulamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi ‘ne  ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar, ile, ilgili, tüm sorumluluklara, sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup;  reklam, tanı ve, tedaviye, yönlendirme, amacı, taşımamaktadır.

www.fatihsomuncu.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Dr.M.Fatih SOMUNCU Muayenehanesi tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara