Hizmetlerimiz'den

Kilo Verme Programları

Günümüzde, klasik, basma kalıp diyet listeleri ile insanlar kilo verememektedir. Verseler dahi kısa süre sonra geri almaktadırlar. Bu konu üzerinde kliniğimiz doktorları uzun yıllar süren çalışmalar yaparak yeni yöntemler geliştirdiler
Kilo Verme programımızda şunlar yer almaktadır

a) Hipnoz
b) Genel Vucut Akupunkturu
c ) Kulak Akupunkturu
d ) Mindfullness Diyet
e) Bağırsak Florası Düzenlemesi
f) İlaç Etkileşimlerinin ve Yan Etkilerinin İncelenmesi
g) Kronik Hastalıkların İncelenmesi
h) Psikolojik Tarama

Hipnoz ile insanların bilinç altları temizlenip yeniden şekillendirilmektedir.  Danışanımız ilk görüşmeye alındığında ona  program hakkında daha detaylı bilgiler verilmektedir. Hipnoz hakkında varsa zihninde olumsuz imajlar ve düşünceler bunların yerine doğru bilgiler yerleştirilmektedir. Hipnoz uygulamak için ilk seans hipnozu  uygulamadan önce mayalama  yapmak olmazsa olmaz kuralımızdır.

Akupunktur ile iştah azaltılmakta , metabolizma hızlandırılmakta, stress azaltılmaktadır.

‘Mindfullness Diyet’ ile yemek yeme alışkanlığı değiştirilmekte ve yemek yemek daha keyifli hale getirilmekte ancak daha az ve öz yemek yeme alışkanlığı kazandırılmaktadır.

Mikrobiota bozukluğu artık hemen her kronik hastalığın altında yer almaktadır. Obesitenin en önemli nedeni de yine bağırsak flora bozukluğudur. Flora düzelmeden etkili kilo verme sağlanamaz.

Etkin kilo vermeyi sağlamak için ilave yöntemler kullanarak çok ama çok başarılı sonuçlar almaktayız. Obesite her hastalığın sebebidir. Kilolarınıza elveda demek ve kendinizi bir kelebek kadar hafif ve özgür hissetmek isterseniz programımıza dahil olmanız bizi de sizi de çok mutlu edecektir. Detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla iletisim alarak ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Mezoterapi için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Iletisim

Kolay Iletisim Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

WhatsApp BİLGİ AL
Şimdi Ara