Hizmetlerimiz'den

Kilo Verme Programları

Günümüzde, klasik, basma kalıp diyet listeleri ile insanlar kilo verememektedir. Verseler dahi kısa süre sonra geri almaktadırlar. Bu konu üzerinde kliniğimiz doktorları uzun yıllar süren çalışmalar yaparak yeni yöntemler geliştirdiler
Kilo Verme programımızda şunlar yer almaktadır

a) Hipnoz
b) Genel Vucut Akupunkturu
c ) Kulak Akupunkturu
d ) Mindfullness Diyet
e) Bağırsak Florası Düzenlemesi
f) İlaç Etkileşimlerinin ve Yan Etkilerinin İncelenmesi
g) Kronik Hastalıkların İncelenmesi
h) Psikolojik Tarama

Hipnoz ile insanların bilinç altları temizlenip yeniden şekillendirilmektedir.  Danışanımız ilk görüşmeye alındığında ona  program hakkında daha detaylı bilgiler verilmektedir. Hipnoz hakkında varsa zihninde olumsuz imajlar ve düşünceler bunların yerine doğru bilgiler yerleştirilmektedir. Hipnoz uygulamak için ilk seans hipnozu  uygulamadan önce mayalama  yapmak olmazsa olmaz kuralımızdır.

Akupunktur ile iştah azaltılmakta , metabolizma hızlandırılmakta, stress azaltılmaktadır.

‘Mindfullness Diyet’ ile yemek yeme alışkanlığı değiştirilmekte ve yemek yemek daha keyifli hale getirilmekte ancak daha az ve öz yemek yeme alışkanlığı kazandırılmaktadır.

Mikrobiota bozukluğu artık hemen her kronik hastalığın altında yer almaktadır. Obesitenin en önemli nedeni de yine bağırsak flora bozukluğudur. Flora düzelmeden etkili kilo verme sağlanamaz.

Etkin kilo vermeyi sağlamak için ilave yöntemler kullanarak çok ama çok başarılı sonuçlar almaktayız. Obesite her hastalığın sebebidir. Kilolarınıza elveda demek ve kendinizi bir kelebek kadar hafif ve özgür hissetmek isterseniz programımıza dahil olmanız bizi de sizi de çok mutlu edecektir. Detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla randevu alarak ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara