Kıl tekniği kaş yapımı öncesinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Mümkün ise bu noktalara dikkat edilmelidir ve gereği yapılmalıdır.

Yoğun kafein içeren içecekler ve bitki çayları işlemden en az 1 gün önce kesilmelidir. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanılıyorsa bu konuda doktorunuz ve işlemi yapacak uzmanınız bilgilendirilmelidir.

Uygulama regl döneminden (adet dönemi ) önce veya sonra yapılmalıdır. Regl döneminde  ağrı hassasiyeti artacağı için uygulama konforlu yapılamaz. Ayrıca regl döneminde fazla kanama olabilir. Kadınlar bu dönemde çok hassas olacakları için yapılan işlemi beğenmeyebilirler.

Kronik bir hastalık ve diğer özel sağlık sorunlarının varlığında  mutlaka doktorunuzu ve işlemi yapacak kişiyi bilgilendirmeniz gerekir.

Bulaşıcı bir hastalık var ise bu konuda bilgilendirme yapılmalıdır.

Kanama ve pıhtılaşma bozukluğu var ise bu işlemin yapılmaması daha uygundur.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button Şimdi Ara
WhatsApp BİLGİ AL