Microblading 3D Kıl Tekniği, mikro iğneler ile kaşı şekillendiren ve kıl efekti veren yarı kalıcı bir makyaj uygulamasıdır.

Microblading 3 D Kıl Tekniği işlemi  dövme ile aynı şey değildir.  Dövme çok daha kalıcı bir işlem iken Microblading yöntemi yarı kalıcı bir uygulamadır. Dövmede pigment (boya) derinin daha alt katmanlarına verilirken , Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımında pigment (boya) derinin daha yüzeysel katmanlarında kalır. Bu nedenle bu işlem kalıcı değil, yarı kalıcıdır.

Yüzümüzde ifadeyi belirleyen en önemli unsurlardan biri olan kaş, doğru ve profesyonel uygulama ve teknik ile yüzümüzdeki ifadeyi netleştirir. Keskin hatları olan bir yüze yüksek kavisli bir uygulama yapmak yerine daha yumuşak bir çizimle bu ifadeyi soft bir hale getirmek bu uygulamada mümkün. Seyrek kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırarak doğal bir görünüm sağlar. Bu işlem sayesinde gözler ve bakışlar daha dikkat çekici bir hal almaktadır.

Microblading işlemi birkaç tekniğin  bir arada kullanılması mümkün olan bir uygulamadır. Cilt tipiniz ve kaş yoğunluğuna göre pudralama işlemi de bu teknikle birlikte oldukça doğal ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Yağlı ciltlerde pigmentlerin yerleşmesi biraz zor olduğundan rutuş kontrolünde pudralama tekniği ile desteklenerek işlem oldukça güzel bir sonuç vermektedir.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button Şimdi Ara
WhatsApp BİLGİ AL