Cinsel yaşamınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşündüğünüz zamanlar olabilir. Erotik masaj ile cinsel yaşamınıza büyülü bir dokunuş yapabilirsiniz… Üstelik bu yöntem oldukça basit ve etkilidir. Yapmanız gereken şey yöntemin adımlarını aşağıda anlatıldığı şekilde uygulamak olacaktır.

Erotik masaj nasıl uygulanır?

Partnerinizle bu aşamayı uygulamak için uygun bir gün ve saat belirleyin. İkinizin de yorgun olmayacağı bir zamanı seçmeye dikkat edin. Partnerlerden biri “verici” yani “masaj yapan”, diğeri “alıcı” yani “masaj alan” olacak ve sonra roller değişecektir. Önce hanginizin alıcı ya da verici olacağına karar verin. Önce ideal ortamı yaratın. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam olmalı… Odanın ısısı sizi terletmemeli, üşütmemeli. Göz bebeklerinizi görecek kadar aydınlık, burnunuzdaki siyah noktaları görmeyecek kadar loş olmalı… Telefon gibi rahatsız edici şeyler olmamalı… Sonra “meditasyon duşu” alın… Tüm sıkıntı verici düşüncelerin ve duyguların su gibi aktığına inanarak duş alın, gevşeyin ve rahatlayın… Daha sonra “nefes ve gevşeme egzersizleri” yapın… Bir çiçeği koklar gibi nefes alın, mumu üfler gibi nefes verin… Her nefes aldığınızda bir kas grubunuzu sıkın, nefes verirken gevşetin… Şimdi yatak odanızda ya da rahatsız edilmeyeceğiniz sakin ve rahat herhangi bir yerde çırılçıplak olacak şekilde üzerinizdeki kıyafetleri çıkarmış olarak şu adımları takip edin:

Birinci aşama

  1. Alıcı önce yüzükoyun yatar.
  2. Verici, alıcının saçlarından başlayarak tüm vücudunu hafif ve nazik dokunuşlarla okşar. Bu sırada isterse güzel sözler ve erotik ifadeler kullanarak konuşabilir ya da sessiz kalmayı tercih edebilir. Ayrıca dokunuşlarını aromatik yağlar ya da losyonlar sürerek de yapabilir.
  3. Verici, alıcının vücuduna dokunmanın ve doku farklılıklarını keşfetmenin zevkine odaklanırken, alıcı da dokunuşlara ve dokunuşların en çok nerelerine haz verdiğine odaklanmalıdır.
  4. Ortalama 15 dakika vericinin alıcının vücudundaki dokunuşları tamamlandıktan sonra, roller değiştirilir, yukarıdaki üç adım tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır.

Bu aşamada uyulması gereken tek bir yasak vardır. Eşler birbirlerinin cinsel organlarına ve göğüslerine dokunmamalıdır. Çünkü dokunuşlardaki amaç eşi doğrudan cinsel olarak uyarmak değil, dokunuşlar aracılığıyla haz alıp haz vermeye ve partnerin vücudunu tanımaya odaklanmaktır. Ayrıca roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Birinci aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

İkinci aşama: “erotik hazza odaklanma

Birinci aşamayı tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçmeye hazırsınız… Aslında bu aşama birinci aşamanın alıcının rehberliğinde yapılmasıdır.

  • Alıcı önce yüzükoyun
  • Alıcı elini vericinin elinin üzerine koyarak onu vücudunda dokunmasını istediği yerlere yönlendirir.
  • Cinsel organlar ve göğüsler de dâhil vücudun her yerine dokunulabilir. Ancak burada da amaç doğrudan cinsel uyarılma sağlamak ve cinsel birleşmeye geçmek olmamalı, dokunmanın verdiği hazza odaklanmaya devam edilmelidir.
  • Alıcının, vericinin dokunmasını istediği yerler sona erdiğinde roller değiştirilir ve adımlar tekrarlanır. Daha sonra sırt üstüyatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Yine toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır.

Bu aşamadaki dokunuşlar cinsel uyarılma açısından oldukça güçlü olacaktır ama yine roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Gösterilen tüm dikkate rağmen, bu aşama sırasında, partnerlerden birinin boşalması durumunda endişelenmeyin ve keyfini çıkarın ama bir dahaki sefere kendinizi daha fazla kontrol etmeyi deneyin. Bu aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Sağlıklı Yaşam ve Medikal Estetik için aradıklarınızı kliniğimizde bir bütün olarak bulabilirsiniz. Dünyadaki yeni trend, genel ve klişe yaklaşımlar yerine herkes için farklı ve bireysel çözümler üretmek üzerine kurgulanmaktadır. Çünkü her insan farklı bir dünya ve farklı biyolojik varlıktır. Holistik ve Fonksiyonel bireye özgü yaklaşımlarımızla çok daha etkin sonuçlar alabilirsiniz...

Randevu

Kolay Randevu Talep Formu

Ön Görüşme için veya bilgi almak istediğiniz konularda bize her zaman danışabilirsiniz.

Adres:
Nenehatun Caddesi No:82/7
Gaziosmanpaşa
ANKARA

Tel: 0312 436 1974
Gsm: 0541 835 0 500
E-Posta: dr@fatihsomuncu.com
E-Posta: somuncu.fatih@gmail.com

© 2018 Dr. Fatih Somuncu. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Uzm. Dr. M. Fatih SOMUNCU’nun fikir ve görüşleri  olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de  olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

WhatsApp BİLGİ AL
Call Now Button Şimdi Ara